Zakończenie roku szkolnego – 30 czerwiec 2020

Kochani – zbliżamy się do zakończenia zajęć w przedszkolu.

W marcu byliśmy zmuszeni przejść na system zdalnego nauczania, co było nowością i dużym wyzwaniem dla nas wszystkich, ale doskonale poradziliśmy sobie.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i ogromne zaangażowanie.

Nauczycielom za okazany profesjonalizm, kreatywność, co pozwoliło na wykorzystanie wielu nowych, ciekawych technik i metod dydaktycznych.
Dzieciom za dzielne wykonanie wszystkich zadań, które przesyłały Wam Panie nauczycielki. Wszyscy podziwialiśmy Wasze prace na stronie internetowej naszego przedszkola 😊😊
Rodzicom za wsparcie i pomoc dzieciom, stały kontakt i współpracę z nauczycielami. Za wysyłanie prac dzieci na maila przedszkola 😊. Bardzo często zaskakiwaliście nas Państwo ciekawymi pomysłami na wykonanie prac.
Dzieciom, Rodzicom i Nauczycielom z gr. II i VI za album „Serce dla medyka”.
Pracownikom niebędącym nauczycielami serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie placówki do powrotu dzieci i sumienne wykonywanie wszystkich czynności związanych z procedurą bezpieczeństwa w czasie epidemii COVID-19.
Wszyscy jesteśmy zmęczeni tą trudną sytuacją, tym bardziej należy się nam odpoczynek.

Życzymy wszystkim, aby nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Wypoczywajcie bezpiecznie i zbierajcie siły na nadchodzące w nowym roku szkolnym wyzwania.

Dzieciom dużo słońca, możliwości kreatywnego spędzenia wolnego czasu. Regeneracji sił i powrotu do przedszkola we wrześniu w normalnych warunkach – przynajmniej taką mamy nadzieję.
Naszym tegorocznym absolwentom życzymy powodzenia na dalszej drodze życia, samych sukcesów w szkole oraz dedykujemy poniższe słowa wiersza:

Opuszczając naszego przedszkola progi,
Wkraczasz w inne życie przedszkolaku drogi.
W tym nowym etapie życia Twojego
Personel przedszkola życzy Ci wiele dobreg
o.
Świat nauki niech Cię zaciekawi
A nabyta wiedza radość niech Ci sprawi.

Na dalszą drogę życia
Weź czarodziejskie słowa:
Dziękuje, proszę, przepraszam
I w sercu je zachowaj.
Dzień dobry i do widzenia
Niech obce Ci nie będzie.

A dzieciństwa dni w przedszkolu
Wspominaj mile wszędzie. ♥ ♥ ♥

Małgorzata Kaplińska – dyrektor przedszkola