W naszym ogrodzie przedszkolnym zagościło Lato!. W pięknych filiżankach wykonanych z recyclingu kwitną miododajne rośliny dla owadów. Króliczek wskazuje nowy zielnik. Przy wejściu do przedszkola wesoło bawią się biedroneczki zachęcając dzieci do wejścia do przedszkola. Żabka obok studni czeka na Przedszkolaków i dodaje im otuchy. Nowe ozdoby ogrodowe cieszą oko dzieci i dorosłych oraz tworzą.mile.i wesołe otoczenie wokół naszego Przedszkola. Dziękujemy Cioci Joli z Gr 7 za tą kolorową zmianę naszego otoczenia.


































































































