Gr 3 odebrała swoją nagrodę w Rowerowym Maju i uczestniczyła w seansie kinowym pt. Przygody Mambo Dzambo w Multikinie.


Gr 3 odebrała swoją nagrodę w Rowerowym Maju i uczestniczyła w seansie kinowym pt. Przygody Mambo Dzambo w Multikinie.


Grupa 7 wybrała się do Gospodarstwa Edukacyjnego ,, Pszczółki,, w Niezwojowicach. Atrakcji było mnóstwo !
Dzieci:
I wiele, wiele innych atrakcji. Dzień był pełen wrażeń… spędzony w zacisznym i uroczym zakątku wsi.



























Grupa 7 wybrała się do Zespołu Szkół Specjalnych nr 14 na przedstawienie pt. ,, Przygody słonia Bombika ,, Dziękujemy mamie Mili za zaproszenie.










Starszaki dowiedziały się jak wyglądało życie na dawnej wsi, uczestniczyły w zajęciach ogrodniczych i innych atrakcjach.


































Tata Miłosza oprowadził dzieci po jednostce, pokazał sprzęt i opowiedział o swojej pracy – strażaka. Dziękujemy za ciekawe spotkanie!








W środę 10.06 w Naszym Przedskzolu odbył się finał Rowerowego Maja. Wszystkie Przedszkolaki które wykonały najwięcej przejazdów otrzymały nagrody indywidualne!





















