Organizacja roku szkolnego 2020/2021

Szanowni Rodzice!

Informujemy, że z dniem 1 września wznawiamy działalność przedszkola dla wszystkich przyjętych dzieci.

Na bieżąco będziemy Państwa informować o ewentualnych zmianach w pracy placówki.

WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA

WSZYSTKIE DZIECI

  • pantofle
  • grzebień lub szczotka
  • ubranie na zmianę (koszulki, rajstopy, bielizna, itp.)

ODDZIAŁY I, II, V, VI

  • duża poszwa (wymiana raz w miesiącu) (3 i 4 latki)
  • duży koc (w rozmiarze poszwy)
  • piżama

ODDZIAŁY III, IV, VII, VIII

  • stroje gimnastyczne – podkoszulek, krótkie spodenki

BARDZO PROSIMY O TRWAŁE PODPISANIE WSZYSTKICH RZECZY NAZWISKIEM I IMIENIEM DZIECKA

Szanowni Państwo!

Prosimy o zapoznanie się z listem przedstawicieli MEN i GIS do rodziców uczniów zachęcającym do zainstalowania aplikacji ProteGo Safe. To narzędzie pozwalające na ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa, wspierające bezpieczny powrót dzieci do szkół. 

Na stronie internetowej ministerstwa znajduje się zestawienie najważniejszych pytań i odpowiedzi, które mogą być pomocne w bezpiecznym powrocie uczniów do szkół. Zachęcamy do śledzenia tych informacji na bieżąco. Bezpośredni link https://www.gov.pl/web/edukacja/bezpieczny-powrot-do-szkol2

Załącznik: ProteGo Safe_list MEN i GIS

Dodaj komentarz

Nazwa *
E-mail *
Witryna internetowa