Gr 7 na przedstawieniu Przygody Słonia Bombika

Grupa 7 wybrała się do Zespołu Szkół Specjalnych nr 14 na przedstawienie pt. ,, Przygody słonia Bombika ,, Dziękujemy mamie Mili za zaproszenie.