DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA – OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

20 września – to jeden z najważniejszych dni dla wszystkich przedszkolaków oraz nauczycieli wychowania przedszkolnego, ponieważ Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. W naszym przedszkolu odbyła się wielka impreza sportowa – Olimpiada Przedszkolaka. Przedszkolaki pokonywały tory przeszkód czerpiąc radość oraz prezentując swoje sportowe umiejętności. Na Przedszkolaków czekały sportowe atrakcje oraz nagrody w postaci pucharu dla każdej grupy, prezentu niespodzianki dla grupy oraz przypinek i medali. Wszystkim Naszym Przedszkolakom oraz Przedszkolakom z całej Polski życzymy szczęśliwego i wspaniałego dzieciństwa oraz niezapomnianych i radosnych wspomnień z przedszkola.